Recyblok Luční kvítí

210 

Odpadu by bylo o mnoho méně, kdybychom se zamýšleli, jakým způsobem lze ještě dál suroviny využívat.

Ať je vám náš recyblok, inspirací se nad tímto tématem třeba zamyslet. Dali jsme ho dohromady z toho, co nám v dílně vzniká jako odpad při výrobě fotoalb. Vaše myšlenky, malůvky, recepty, poznámky a cokoli dalšího už se těší, až je sem všechny napíšete.

A pozor, každý kus je originál, ale všechny jsou krásné!

Nákupem tohoto produktu podpoříte českou řemeslnou výrobu.

Skladem

Popis

Co je recyblok a proč ho vyrábíme? 

Hledáme chytrá řešení pro odpadový materiál z výroby a tak vznikl recyblok. Desky i vnitřní papír jsou zbytky, které vznikají při výrobě velkých fotoalb z kolekce Luční kvítí. Po ořezání papíru na požadovaný rozměr do fotoalba nám vznikají menší kousky, ze kterých už další alba nemůžeme vyrobit, ale byla by je taková škoda vyhodit, vždyť je to krásný papír. A protože desky našich fotoalb jsou chráněné laminací a občas se stane, že se právě díky lamici deska pokazí, vymysleli jsme možnost, jak z ní vyříznout části, iteré jsou v pořádku a použít je do bloku.

Každý kus je originál

Právě využití odpadu má určitou nevýhodu, kterou ale my vnímáme jako obrovskou výhodu. Zpravidla vznikají jedinečné a neopakovatelné série nebo dokonce jednotlivé kusy. Právě ten váš recyblok už nikdo jiný mít nebude. Není možné si proto vybrat přesný kus, ale všechny jsou super, tak si to nechte jako překvapení při rozbalování!

A že jste ještě neviděli gumičkovou vazbu bloku? No tak tady jí můžete vyzkoušet v plné parádě.

Tento recyblok vznikl v české dílně poctivou ruční výrobou. Ilustrace jsou mé vlastní, tedy autorské a s radostí je pro vás vymýšlím a maluji! Nákupem tedy podpoříte nás všechny. 🙂

Další informace

Hmotnost 0.21 kg