Podlepky 500 ks

135 

Podlepky na fotografie jsou „neviditelný“ způsob, jak vaše fotografie nalepit do alba. Fungují na principu oboustrné lepenky, která je předem připravena na jednotlivé čtverečky. Stačí odtrahávat kousek po kousku. Díky prodloužené odlepovací části půjde aplikace hladce a plnění alba půjde od ruky.

Balení obsahuje 500 kusů podlepek, na každou fotografii potřebujete 4 kusy a celkem tedy vyjde na nalepení 125 fotek.  Jedno balení vám tak postačí na celé velké Albumárium fotoalbum.

Skladem

Kategorie:

Popis

Podlepky obdržíte stočené do kotoučku. Kotouček je vložený do papírové krabičky na jejíž spodní straně je chytré otevírání, které zajistí plynulé a pohodlné odvíjení potřebného množství.

Jsme transparentní a proto vám chceme dát vědět, že u doplňků pro lepení fotografií do alb nemůžeme garantovat principy udržitelné výroby.

Tento produkt přeprodáváme. Ze srdce rádi bychom nabízeli jen a pouze výrobky vyrobené férově v České republice. Doplňky pro lepení fotografií jsou však za těchto podmínek obecně v podstatě nesehnatelné a jsme bohužel příliš malí na to, abychom se mohli pustit do samostatné výroby. Protože přes dlouhodobé úsilí při hledání a mapování trhu, nás cesta vždy zavedla do asijské výroby, jsme přesvědčeni, že ať u nás nebo kdekoli jinde, tyto produkty nakoupíte, původ bude stejný. A protože víme, že tento doplněk budete tak jako tak potřebovat, udělali jsme v tomto směru ústupek, se kterým jsme 100% transparentní. Albumárium je značka, která ctí hodnoty zodpovědné a smyslupné výroby a výrobky z této kategorie jsou jediné, kde nejsme z uvedených důvodů schopni toto dodržet. Co můžeme nabídnout, je informace a na vás necháme dál se rozhodnout o nákupu. Je pro nás závazek průběžně hledat i jiné možnosti a snad najdeme

Další informace

Hmotnost 0.1 kg