Sale!

J A R O

1580 

Žlutá, jako květ narcisky, pampelišky nebo jako zářící slunce. Koloušek jako symbol mláďat, která přicházejí na svět. Můj výběr jarních akcentů v Albumáriu pro váš košíček na zboží. Líbí se vám tato kombinace s názvem J A R O ? Bude v nabídce během jarní sezóny nebo do vyprodání zásob. Do alba klidně vložte vylisovaný květ sasanky nebo čtyřlístek pro štěstí.

Po rozbalení na vás čeká: Fotoalbum plátěné okrové & minialbum koloušek.

Vyrobeno ručně v České republice, s láskou k fotografiím, přírodě a řemeslu.

Jen 1 skladem

Kategorie:

Popis

Fotoalbum plátěné okrové

Při výrobě fotoalba jsme použili okrové plátno po celé ploše desek. Z obou stran je autorská ražba, kterou jsme dali dohromady spoleně s talentovanou studentkou Anetou Podzimkovou. Na přední desce je kaligrafický nápis a na zadní straně ražba kufříku plného fotek. Album má decentní dyzajn a neutrální hořčicová barva se skvěle hodí třeba jako dárek pro rodiče miminka. Obsahuje 30 listů jemně krémového ekologicky vyráběného papíru Munken Pure. Každý list je opatřen takzvaným bigováním, které usnadňuje ohyb stránek. Jako mezilisty pro ochranu fotografií je použitý klasický pergamenový papír s lineární strukturou tak, jak ho známe z původních fotoalb. Velice pevná a odolná šroubová vazba zajišťuje kvalitní spojení všech listů. Uvnitř fotoalba je kapsa se slepotiskem loga, kam můžete zastrčit fotografie, které čekají na nalepení spolu s fotorůžky.

Rozměr: desky: 29×24,5cm / vnitřní listy: 24x24cm

 

Minialbum Koloušek

Minialba jsou ideální volbou, když chcete věnovat jen pár fotografií. Rozkládají se jako leporelo, prohlížení fotek je tak ještě větší zábava. Oproti klasickému fotoalbu má tu výhodu, že si ho lze v rozložené formě vystavit a využít třeba i jako dekoraci. Díky čtvercovému formátu fotografie působí v albu hezky upraveně a originálně. Do alba vlepíte 9 fotografií ve formátu 10x10cm. Výhodou je také kapsička, do které můžete schovat několik dalších fotografií a nebo ji využít podle vaší fantazie na vzkaz či cokoli jiného. Album je opatřené gumičkou, která zajišťuje snadné a rychlé otevírání.
Pro výrobu fotoalb byly využity krásné papíry o vysoké gramáži, které jsme zachránili před vyhozením a dali jim šanci znovu zazářit. Kousek knihařského plátna u kapsičky má stejný příběh. Přebal desek je z ekologicky vyráběného papíru Munken Pure, na kterém je kvalitní tisk autorských akvarelových ilustrací.

Rozměr: 14x14cm

Další informace

Hmotnost 1.3 kg