Fotodesky Cestovatel

610 

Když se sejde rodina a fotky kolují z jednich rukou do druhých, je to krásné vzpomínání. Ještě před tím otevřete šuplík a vytáhnete fotodesky, kde máte všechny fotky pohromadě. Nemusíte je lovit rozházené, máte je totiž hezky srovnané. Autorskou ilustraci z kolekce Cestovatel doplňuje krémová mašlička a recyklovaný papír v přírodní hnědé barvě.

Do desek vložíte přibližně 90 fotek v nejběžnějším formátu 10x15cm (celkový počet fotek se může lišit dle gramáže papíru, na který daný fotolab tiskne).

Žádné lepení, je to rychlé a snadné uložení vašich vzácných pokladů.

Vyrobeno ručně v České republice, s láskou k fotografiím, přírodě a řemeslu.

Skladem

Kategorie: ,

Popis

Ne každý je vášnivý plnič fotoalb, ať k tomu vede nedostatek času nebo chuti. Obojí je v pořádku a naprosto to chápeme. Proto je tady jednoduché řešení, jak zorganizovat uložení vašich fotografií. Fotodesky mají originální dyzajn a precizní zpracování pomocí knihařského řemesla. V tomto případě vám stačí fotografie nechat vyvolat a vložit do vnitřní kapsy. Na výrobu jsme použili recyklovaný papír pro vnitřní část desek a ekologický Munken pro tisk na přebal desek. Propojovací prvek mezi deskami a našimi alby je také plátěný hřbet. Vnitřní část má ještě malou šikovnou kapsičku se decentním slepotiskem loga. Sem můžete vložit malou instaxovou fotku, vstupenku, jízdenku, vzkaz pro toho, komu fotky darujete.

Fotodesky jsou vyráběny ručně z ekologického papíru. Nákupem tohoto produktu podpoříte tradiční řemeslo, českou značku a malé podnikatele, kteří tvoří s láskou.

Další informace

Hmotnost 0.1 kg