Fotodesky Afrika

610 

Když se sejde rodina a fotky kolují z jednich rukou do druhých, je to krásné vzpomínání. Ještě před tím otevřete šuplík a vytáhnete fotodesky, kde máte všechny fotky pohromadě. Nemusíte je lovit rozházené, máte je totiž hezky srovnané. Autorské ilustrace z kolekce Afrika doplňuje krémová mašlička a recyklovaný papír v přírodní hnědé barvě.

Do desek vložíte přibližně 90 fotek v nejběžnějším formátu 10x15cm (celkový počet fotek se může lišit dle gramáže papíru, na který daný fotolab tiskne).

Žádné lepení, je to rychlé a snadné uložení vašich vzácných pokladů.

Vyrobeno ručně v České republice, s láskou k fotografiím, přírodě a řemeslu.

Skladem

Kategorie: ,

Popis

Ne každý je vášnivý plnič fotoalb, ať k tomu vede nedostatek času nebo chuti. Obojí je v pořádku a naprosto to chápeme. Proto je tady jednoduché řešení, jak zorganizovat uložení vašich fotografií. Fotodesky mají originální dyzajn a precizní zpracování pomocí knihařského řemesla. V tomto případě vám stačí fotografie nechat vyvolat a vložit do vnitřní kapsy. Na výrobu jsme použili recyklovaný papír pro vnitřní část desek a ekologický Munken pro tisk na přebal desek. Propojovací prvek mezi deskami a našimi alby je také plátěný hřbet. Vnitřní část má ještě malou šikovnou kapsičku s decentním slepotiskem loga. Sem můžete vložit malou instaxovou fotku, vstupenku, jízdenku, vzkaz pro toho, komu fotky darujete.

Fotodesky jsou vyráběny ručně z ekologického papíru. Nákupem tohoto produktu podpoříte tradiční řemeslo, českou značku a malé podnikatele, kteří tvoří s láskou.

Další informace

Hmotnost 0.1 kg