Fotoalbum Vzpomínky okrové

1410 

Fotoalbum potažené plátnem v okrové barvě s autorskou ražbou. 30 vnitřních listů proložených pergamenovým papírem. Papír pochází z ekologického hospodářství s dlouholetou tradicí, je hladký a má krémový nádech. Listy jsou s deskami svázány velice pevnou šroubovou vazbou. Při ražbě byla použita lesklá fólie v měděném odstínu.

Vyrobeno ručně v České republice, s láskou k fotografiím, přírodě a řemeslu.

Skladem

Kategorie:

Popis

Při výrobě fotoalba jsme použili okrové plátno po celé ploše desek. Z obou stran je autorská ražba, kterou jsme dali dohromady spoleně s talentovanou studentkou Anetou Podzimkovou. Na přední desce je kaligrafický nápis a na zadní straně ražba kufříku plného fotek. Album má decentní dyzajn a neutrální hořčicová barva se skvěle hodí třeba jako dárek pro rodiče miminka. Obsahuje 30 listů jemně krémového ekologicky vyráběného papíru Munken Pure. Každý list je opatřen takzvaným bigováním, které usnadňuje ohyb stránek. Jako mezilisty pro ochranu fotografií je použitý klasický pergamenový papír s lineární strukturou tak, jak ho známe z původních fotoalb. Velice pevná a odolná šroubová vazba zajišťuje kvalitní spojení všech listů. Uvnitř fotoalba je kapsa se slepotiskem loga, kam můžete zastrčit fotografie, které čekají na nalepení spolu s fotorůžky.

Fotoalbum je vyráběno ručně z ekologického papíru. Nákupem tohoto produktu podpoříte tradiční řemeslo, českou značku a malé podnikatele, kteří tvoří s láskou. 

Rozměr: desky: 29×24,5cm / vnitřní listy: 24x24cm

Další informace

Hmotnost 1 kg