Fotoalbum Lesní království – černé listy

1490 

Fotoalbum s autorskými ilustracemi z kolekce Lesní království. 30 vnitřních listů proložených pergamenovým papírem. Vnitřní papír je na dotek jemný a krásně pracuje s odrazem světla. Listy jsou s deskami svázány velice pevnou šroubovou vazbou. Přebal je potištěn autorskými ilustracemi a ošetřen matnou laminací. Hřbet fotoalba je potažen plátnem v přírodní barvě.

Vyrobeno ručně v České republice, s láskou k fotografiím, přírodě a řemeslu.

Skladem

Popis

Fotoalbum s autorskými ilustracemi lesních zvířátek. Obsahuje 30 listů prémiového papíru v černé barvě. Každý list je opatřen takzvaným bigováním, které usnadňuje ohyb stránek. Jako mezilisty pro ochranu fotografií je použitý klasický pergamenový papír s lineární strukturou tak, jak ho známe z původních fotoalb. Velice pevná a odolná šroubová vazba s plátěným hřbetem zajišťuje kvalitní spojení všech listů. Na deskách najdete akvarelové ilustrace jezevce, kolouška, zajíce, medvěda, lišky a veverky. Přebal je opatřen matnou laminací, která chrání jeho povrch.

Fotoalbum je vyráběno ručně z ekologického papíru a zrecyklovaných materiálů. Nákupem tohoto produktu podpoříte tradiční řemeslo, českou značku a malé podnikatele, kteří tvoří s láskou. 

Rozměr: desky: 29×24,5cm / vnitřní listy: 24x24cm

Další informace

Hmotnost 7 kg