Fotoalbum Fotoholik

1490 

Fotoalbum s autorskými ilustracemi z kolekce Fotoholik. 30 vnitřních listů proložených pergamenovým papírem. Vnitřní papír je na dotek jemný a krásně pracuje s odrazem světla. Listy jsou s deskami svázány velice pevnou šroubovou vazbou. Přebal je z přední strany potištěn autorskými ilustracemi a ošetřen matnou laminací. Hřbet fotoalba a zadní deska jsou potaženy plátnem v přírodní barvě.

Vyrobeno ručně v České republice, s láskou k fotografiím, přírodě a řemeslu.

Jen 2 skladem

Kategorie: ,

Popis

Fotoalbum s autorskými ilustracemi klasických fotoaparátů. Obsahuje 30 listů prémiového papíru v černé barvě. Každý list je opatřen takzvaným bigováním, které usnadňuje ohyb stránek. Jako mezilisty pro ochranu fotografií je použitý klasický pergamenový papír s lineární strukturou tak, jak ho známe z původních fotoalb. Velice pevná a odolná šroubová vazba s plátěným hřbetem zajišťuje kvalitní spojení všech listů. Na deskách najdete akvarelové ilustrace flexaretu, instaxu, polaroidu, ruličky s filmem, fotoaparát Diana a fotoaparát Voigtlander. Přebal je z přední strany opatřen matnou laminací, která chrání jeho povrch.

Fotoalbum je vyráběno ručně z ekologického papíru a zrecyklovaných materiálů. Nákupem tohoto produktu podpoříte tradiční řemeslo, českou značku a malé podnikatele, kteří tvoří s láskou. 

Rozměr: desky: 29×24,5cm / vnitřní listy: 24x24cm

Další informace

Hmotnost 1 kg