PŘÍBĚH ZNAČKY

Kdo jsem?

Jsem tvůrce. Srdcem i duší. A jsem taky milovník fotek. Těch, které si můžete vzít do ruky. Nadšeně čekám, až si prohlédnu vyvolanou fotku i přes to, že jsem ji na obrazovce viděla už mnohokrát.

Moji rodiče mi dali do života, kromě krásného dětství, také spoustu cenné inspirace, jako třeba to, že člověk by si měl jít za tím, co má rád, ač to zní sebevíc bláznivě. Naučili mě milovat přírodu a nepřestávat v sobě hledat pokoru. Po mámě mám kreativního ducha a po tátovi odhodlání se nevzdat.

To samé chci naučit i svého syna, ne slovy, ale skrze své činy…. I proto vznikla tato značka, aby věděl, že za tím, co máme v srdci, je vždy ten správný směr… 

Jsem Barbora a ze srdce pro vás pod značkou Albumárium tvořím produkty, které vám budou dělat radost. 

Jak vzniklo Albumárium?

Ten nápad se mi zrodil v hlavě už v roce 2015. S manželem jsme měli čerstvě po svatbě a když jsem prohlížela naše fotky, které ten senzační den všechno dokumentovaly, hned jsem si s nadšením řekla, že je všechny vytisknu a dám do alba. Ale pro krásné fotky jsem chtěla i krásné album. Takové, které si vždy ráda vezmu ruky, do kterého ty fotky zapadnou jako do na míru vyrobeného rámu. Krásný, čistý design, jemná vůně papíru, dokonalý úkryt pro ty nejcenější vzpomínky. 

Tenkrát jsem takové album nenašla, a tak se zrodila myšlenka, že si ho nechám vyrobit na míru a následovala hned další, že něco takového může postrádat mnohem více lidí. A mě by ohromně bavilo mít tu možnost to pro ně tvořit. 

Několik let mi ten nápad ještě zrál. A zrála jsem vlastně i já – moje chuť, odhodlání, schopnosti a hlavně celková vize. A když mi bylo jasné, že to jablko červenější už být nemůže, odhodlala jsem se ho utrhnout a pořádně se do něj zakousnout. V tu chvíli se ten sen začal zhmotňovat.